מרגישים שהאווירה בסלון שלכם לא מספיק ביתית וחמה? הרי לפניכם 5 המופלאים שישברו את הקרח:

  1. צבע : נוכל להכניס צבע לחלל שלנו בכל מיני דרכים כמו צביעת הקירות או חידוש של רהיט ישן, נוכל להחליף לגופי תאורה, תמונות או מסגרות צבעוניות, מתכות ועוד. נסו לבחור צבעים שאתם מתחברים אליהם, זה בסדר תחילה לבחור במניפת הצבעים את כל הצבעים שאתם אוהבים ורק לאחר מכן לסנן עד שתגיעו לגוון אחד או יותר שמשתלבים בהרמוניה מושלמת עם ספקטרום הצבעים בחלל שילווה אתכם ביתר הבחירות בפרויקט.

     

  2. טקסטיל – שטיחים, כריות , ריהוט מרופד, ווילונות – המון חומר והמון אפשרויות להכנסת עניין ואופי לחלל, בחירה נכונה לפי סקלת הצבעים שלכם תביא אתכם לתחושת ה״cozy״ המבוקשת.


  3. תאורה – זהו אחד הפתרונות המהירים והיעילים שקיימים לרשותנו. להחליף גוף תאורה לוקח בערך 10 דק׳ (תלוי בגודלו כמובן), מאיר את החלל ומשדרג אותו ואת האווירה בו באופן משמעותי. אנחנו ממליצים לבחור גוף תאורה שמתאים לסגנון שלכם ובעצמת אור של 3,000 יחידות קלווין (3,000K), המומלצת ביותר ליצירת אווירה חמימה ומוארת בו זמנית.

     

  4. צמחים – צמחים מכניסים חיים, משהו חי ורענן שצומח בחלל וצובע אותו. ירוק לרוב עובד בכל מיני צורות, עלינו רק להבין איפה אנחנו רוצים למקם את הצמח – אזור מוצל, עם שמש או מקום יחסית חשוך. על פי ההבנה הזו נוכל לבחור צמחים  שמתאימים לגידול במיקום שהגדרנו מראש, יש כמובן צמחים שיכולים לצמוח בכל סביבת מחייה שבהם תוכלו להשתמש.


  5. אנרגיה – תזכרו שבכל דבר יש אנרגיה – חומר, צבע וכל דבר שימוקם בחלל, כל דבר כזה בסופו של דבר יגרום להשפעה כזו או אחרת על האנרגיה השורה בחלל. תתמקדו בעצמכם ובאלו שמתגוררים איתכם בבית. הבית צריך להתאים לכולם ולשדר את האווירה הנעימה והנינוחה עבור כולכם, דיירי הבית. האנרגיה הזו תביא ותייצר את אותה אווירה והרמוניה החמימות שכולם רוצים! 
דילוג לתוכן